žádné zboží není v košíku
DOPRAVA A PLATBA | Katalog razítek | Registrace | KONTAKTY

Zákazník: nepřihlášený

Sestavovací razítka (sady znaků) :: Razítka, razítko, výroba razítek

Sestavovací razítka (sady znaků)
Sestavovací razítka jsou samonamáčecí razítka, u kterých si sami během několika okamžiku sestavíte požadovaný text. Pomocí pinzety sestavujete text razítka do drážek. Text razítka si můžete následně sami měnit a neplatíte za novou textovou desku - štoček. Každá sada obsahuje celou abecedu, číslice a speciální znaky. Kompletní nabídka sestavovacích razítek na www.a-razitka.cz

7 položek (1 stránka)

1

Sestavovací razítko Shiny S-882
Sestavovací razítko Shiny S-882

Sestavovací razítko s textovou deskou 34x14 mm. Lze vyskládat 3 řádky po 14 znaků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 1x sada znaků (výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-882 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny S-883
Sestavovací razítko Shiny S-883

Sestavovací razítko s textovou deskou 47x18 mm. Lze vyskládat 4 řádky. 21 písmen na řádek pří výšce písma 3mm a 17 písmen na řádek při výšce písma 4mm. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x výměnná textová deska, 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-883 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny S-884
Sestavovací razítko Shiny S-884

Sestavovací razítko s textovou deskou 58x22 mm. Lze vyskládat 5 řádků. 25 písmen na řádek pří výšce písma 3mm a 20 písmen na řádek při výšce písma 4mm. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x výměnná textová deska, 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-884 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny S-889
Sestavovací razítko Shiny S-889

Sestavovací razítko s textovou deskou 60x40 mm. Lze vyskládat 8 řádků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-889 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Datové sestavovací razítko Shiny S-889D
Datové sestavovací razítko Shiny S-889D

Sestavovací razítko s textovou deskou 60x40 mm a datumem. Lze vyskládat 8 řádků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černo-červený polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černo-červeným polštářkem. K razítku je možno dokoupit černý, červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Datové sestavovací razítko Shiny S-889D objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny E-923
Sestavovací razítko Shiny E-923

Sestavovací razítko s textovou deskou 50x30 mm. Strojek je stejný jako u razítek Essential line. Lze vyskládat 6 řádků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny E-923 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sada znaků pro sestavovací razítka S-647

Náhradní sada znaku pro sestavovací razítka. Výška znaků 3mm.

Sada znaků pro sestavovací razítka S-647 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


7 položek (1 stránka)

1

RAZÍTKA - ONLINE PODPORA

Dostupná v pracovní dny
od 08:00 hod. do 14:00 hod.
Nákupní řád | Ochrana osobních údajů
Jsme plátci DPH. Veškeré ceny jsou uvedeny jak s DPH, tak i bez DPH.
Prodávající si vyhrazuje právo tiskových chyb a právo změny ceny. Fotografie výrobků mohou být ilustrativní.


Jak odstranit a vyčistit razítkovou barvu, Kulaté razítko Trodat Printy 4638, Výroba razítek Trodat,Razítka Trodat Printy 4912, Razítka Trodat Printy 4912, Razítka Trodat, Paginovací razítko, Razítka v tužce | propisce | peru, Razítka, Razítka Praha, Razítka, razítko, výroba razítek,Razítka Trodat Printy 4912, Kulaté razítko, Pečetní razítka, Reliéfní razítka, reliéfní razítko, Vizitky, tisk vizitek, Barvy, coloris, barva na plasty, Zalmovací/odlamovací nože a řezače OLFA, www.audit-web.cz, www.shiny-razitka.cz, www.shiny-razitka.cz/vyroba-razitek, Razítko Trodat 4912, Trodat Printy 4638,Datumová razítka, Razítko jako dárek?, Razítka jako dáreček?, MAJYA JEWELRY, s. r. o., www.majya.cz, www.majya.pl, www.majya.sk, www.majya.eu
POTŘEBUJI:    VIZITKY   ::    RAZÍTKA   ::    Nože OLFA   ::