žádné zboží není v košíku
DOPRAVA A PLATBA | Katalog razítek | Registrace | KONTAKTY

Zákazník: nepřihlášený

Sestavovací razítka (sady znaků) :: Razítka, razítko, výroba razítek

Sestavovací razítka (sady znaků)
Sestavovací razítka jsou samonamáčecí razítka, u kterých si sami během několika okamžiku sestavíte požadovaný text. Pomocí pinzety sestavujete text razítka do drážek. Text razítka si můžete následně sami měnit a neplatíte za novou textovou desku - štoček. Každá sada obsahuje celou abecedu, číslice a speciální znaky. Kompletní nabídka sestavovacích razítek na www.a-razitka.cz

7 položek (1 stránka)

1

Sestavovací razítko Shiny S-882
Sestavovací razítko Shiny S-882

Sestavovací razítko s textovou deskou 34x14 mm. Lze vyskládat 3 řádky po 14 znaků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 1x sada znaků (výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-882 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny S-883
Sestavovací razítko Shiny S-883

Sestavovací razítko s textovou deskou 47x18 mm. Lze vyskládat 4 řádky. 21 písmen na řádek pří výšce písma 3mm a 17 písmen na řádek při výšce písma 4mm. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x výměnná textová deska, 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-883 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny S-884
Sestavovací razítko Shiny S-884

Sestavovací razítko s textovou deskou 58x22 mm. Lze vyskládat 5 řádků. 25 písmen na řádek pří výšce písma 3mm a 20 písmen na řádek při výšce písma 4mm. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x výměnná textová deska, 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-884 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny S-889
Sestavovací razítko Shiny S-889

Sestavovací razítko s textovou deskou 60x40 mm. Lze vyskládat 8 řádků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny S-889 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Datové sestavovací razítko Shiny S-889D
Datové sestavovací razítko Shiny S-889D

Sestavovací razítko s textovou deskou 60x40 mm a datumem. Lze vyskládat 8 řádků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černo-červený polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černo-červeným polštářkem. K razítku je možno dokoupit černý, červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Datové sestavovací razítko Shiny S-889D objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sestavovací razítko Shiny E-923
Sestavovací razítko Shiny E-923

Sestavovací razítko s textovou deskou 50x30 mm. Strojek je stejný jako u razítek Essential line. Lze vyskládat 6 řádků. Vhodné pro samosestavení vlastního otisku pomocí pinzety a textové desky. Balení obsahuje 2x sada znaků (1x výška písma 3mm, 1x výška písma 4mm), 1x razítko, 1x černý polštářek, 1x pinzeta. Standardně je razítko dodáváno s černým polštářkem. K razítku je možno dokoupit červený, modrý, fialový nebo zelený polštářek.

Sestavovací razítko Shiny E-923 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


Sada znaků pro sestavovací razítka S-647

Náhradní sada znaku pro sestavovací razítka. Výška znaků 3mm.

Sada znaků pro sestavovací razítka S-647 objednávejte
v e-shopu: www.a-razitka.cz


7 položek (1 stránka)

1

RAZÍTKA - ONLINE PODPORA

Dostupná v pracovní dny
od 08:00 hod. do 14:00 hod.
Nákupní řád | Ochrana osobních údajů
Jsme plátci DPH. Veškeré ceny jsou uvedeny jak s DPH, tak i bez DPH.
Prodávající si vyhrazuje právo tiskových chyb a právo změny ceny. Fotografie výrobků mohou být ilustrativní.


Jak odstranit a vyčistit razítkovou barvu, Kulaté razítko Trodat Printy 4638, Výroba razítek Trodat,Razítka Trodat Printy 4912, Razítka Trodat Printy 4912, Razítka Trodat, Paginovací razítko, Razítka v tužce | propisce | peru, Razítka, Razítka Praha, Razítka, razítko, výroba razítek,Razítka Trodat Printy 4912, Kulaté razítko, Pečetní razítka, Reliéfní razítka, reliéfní razítko, Vizitky, tisk vizitek, Barvy, coloris, barva na plasty, Zalmovací/odlamovací nože a řezače OLFA, www.audit-web.cz, www.shiny-razitka.cz, www.shiny-razitka.cz/vyroba-razitek, Razítko Trodat 4912, Trodat Printy 4638,Datumová razítka, Razítko jako dárek?, Razítka jako dáreček?, MAJYA JEWELRY, s. r. o., www.majya.cz, www.majya.pl, www.majya.sk, www.majya.euStříbrné šperky www.majya.cz, stříbrné prsteny, stříbrné náušnice, stříbrné přívěsky, stříbrné náramky, šperky pro ženy, stříbrné řetízky
POTŘEBUJI:    VIZITKY   ::    RAZÍTKA   ::    Nože OLFA   ::    Stříbrné šperky   ::